Karjeras konsultēšana

Atsauksmes

Nodarbība “Kā izvēlēties savu sirds profesiju?”, Smiltenes vidusskola, 35 vidusskolēni (apkopoja pedagogs – karjeras konsultants Rita Rozīte)

 1. Kas patika?

Atmosfēra, nodarbības kvalitāte, nepiespiestā vide, valoda; pati Jolanta; iedvesmojošie pieredzes stāsti, kuri mani motivēja nebaidīties, bet riskēt.

 1. Kas noderēs turpmāk?

Iegūtās adreses/mājaslapas; mudinājums doties tālāk un augstāk; metodes profesijas izvēlei; nebaidīšos domāt ārpus rāmjiem, lai atrastu to, ko vēlos darīt; uzdrīkstēties un nebaidīties; motivācija mācīties, censties, tiekties uz mērķi; domāt par sevi, nesalīdzināt; es ticēšu saviem mērķiem un darīšu visu, lai tos sasniegtu; zināšu, kā strādāt ar sevi.

 1. Ko gribētos pamainīt?

Savu attieksmi; vairāk laika nodarbībai, jo patika; neko, viss bija forši; ilgāku nodarbību ar testu pildīšanu.

      4. Vai bija vērts apmeklēt?

100% jā, ar piebildēm – ļoti daudz ko sapratu par sevi; tas mani mudināja darīt to, ko es gribu; tas bija vērtīgi.

 1. Vai nāktu vēlreiz?

1 nē, 1 varbūt un jā (ar dažādām uzmundrinošām piezīmēm) visi pārējie!!!

 

Paula Poriņa

Pēc vidusskolas absolvēšanas biju neskaidrībā par to, ko darīt tālāk – intereses bija vairākas. Pateicoties Jolantas konsultācijai, spēju oblektīvi izvērtēt savas stiprās un vājās puses un pieņēmu lēmumu par topošajām studijām. Pēc konsultācijas arī plašāk spēju izvērtēt savu nākotnes profesiju.

Madara, jaunos profesionālos meklējumos

Jolanta, vēlreiz paldies par tikšanos. Tas bija ļoti noderīgi un tas,  ko man vajadzēja!
Sāku pamazām “likt uz papīra” domas un sapņus, lai tiem vieglāk piepildīties.. 🙂

Kārlis, uzņēmuma vadītājs

Darbs ar darba meklētājiem prasa ļoti rūpīgu karjeras konsultanta pieeju. Jūs to nodrošinājāt visaugstākajā mērā, tāpēc es ar prieku sniedzu Jums, Jolanta Priedes k-dze, vislabāko rekomendāciju, ko jebkad esmu sniedzis kādam personāla atlases jomas (HR) speciālistam. Tiešām liels paldies.

Elīna, 33, strādā valsts pārvaldē

Jolanta ir brīnišķīga karjeras konsultante, kura pat līdzinās psiholoģei. Viņa norādīja, cik svarīgi ir noteikt savas prioritātes, mēģinot apvienot  karjeru ar ģimeni.  Pārmaiņām ir vienmēr grūti saņemties, bet aizejot uz karjeras konsultāciju, tas jau ir solis uz pozitīvām pārmaiņām. Paldies Jolantai.

Sintija Klezberga, skolniece

Pateicoties konsultācijai, ieraudzīju savu tālāk studiju virzienu, kurš pirms tam nebija it nemaz skaidrs. Jolantas noorganizētās izvēlēto profesiju ēnošanas palīdzēja nostiprināt izvēli. Konsultācija bija ļoti noderīga.

Valdis Zvejnieks

Paldies par konsultāciju. Ļoti noderīgs man treniņš bija pirms īstās darba intervijas un stiprināja manu pārliecību par veiksmi tālāk.

Inga Grīsle, veikala vadītāja

Konsultācijas laikā ne tikai tika izveidoti profesionāli CV un motivācijas vēstule, noturēta darba intervijas imitācija, bet arī tās laikā skaidri tika nodefinēts, ko tālāk vēlos profesionāli darīt, kā arī izceltas manas stiprās puses un dota pārliecība, ka es varu sasniegt to, ko vēlos. Tādas iedvesmas un apņēmības pilna jau nākamajā nedēļā ieguvu jaunu darbu. Paldies par palīdzību!

Dace Krīgere, muzeja darbiniece

Vēlējos pateikties par konsultāciju. Tā man deva ne tikai atbildes uz jautājumiem par man piemērotākajām profesijām, bet arī iedvesmoja noticēt, ka viss mans iecerētais ar plānošanu un neatlaidību ir iespējams. Atliek tikai bažas un raizes mest pie malas un ķerties vērsim pie ragiem. Jolanta palīdzēja man rast šo ticību, kas bija vissvarīgākais trūkstošais elements.

Agnese Kokareviča, RTU Starptautisko ekonomisko sakaru organizēšana un vadīšana 4. kursa studente

Kad uzzināju par iespēju piedalīties treniņnodarbībā par aizstāvēšanos uzreiz sapratu, ka noteikti jāpiesakās, jo biju jau iepriekš dzirdējusi labas atsaukmes par cita veida kursiem pie Jolantas Priedes. Kopumā varu teikt tikai un vienīgi to labāko – ieguvu daudz jaunu zināšanu, kuras man noteikti noderēs turpmākajā karjerā gan akadēmisko darbu aizstāvēšanu laikā, gan arī vispār jebkura veida prezentāciju sagatavošanai un prezentēšanai. Godīgi sakot, ja man tagad jāpasaka, vai gribētu vēlreiz pieteikties uz šo pašu nodarbību, mana atbilde noteikti būtu – jā, jo tas ir tā vērts gan jauno zināšanu dēl, gan vispār pozitīvā gaisotne, kuru izstaro J.Priede ar savu pozitīvo attieksmi. Jau šobrīd gatavojoties pirmajai prezentācijai pēc nodarbības ņemu vērā visus Jolantas Priedes izteiktos ieteikumus un esmu pārliecināta, ka izdosies noprezentēt daudz labāk un pārliecinošāk nekā to darīju iepriekš. Paldies par nodarbību, kuras laikā ieguvu daudz noderīgu padomu un galvenais, ka ne tikai teorētiskā līmenī, bet dzirdot dažādus piemērus reāli no dzīves un plus ar iespēju pašai šajā nodarbībā noprezentēt kādu no saviem darbiem un pēc tam saņemt par to novērtējumu ar ieteikumiem, kurus noteikti ņemšu vērā.

Марек Кондратьев ,новый предприниматель.
Изначально я только слышал что есть люди-консультанты ,которые могут вам помочь советом и информацией ,но для меня это всё звучало как миф и не совсем серьёзно воспринимал данных консультантов ,так как всё во основном рассчитывал на себя и свои способности . Но вот пришло время делать первые шаги на встречу цели и появилось много вопросов. Идя я уже знал на какую тему хочу поговорить , в ходе нашего разговора я получил достаточно полезной информации ,над которой должен буду дальше работать . Спасибо вам за помощь ,которая облегчила и сэкономило время для первых шагов для создания собственного бизнеса . Буду обязательно вас рекомендовать ,людям в нуждающейся в консультации .

Anete Meļņika, projektu asistente.
Jolanta Priede ar savu vienkāršumu, sirsnīgumu un laipnību ļauj atvērties un likt justies ērti ikvienam, tādējādi sekmējot sevis izzināšanu un nonākšanu pie mērķa, kura dēļ arī tika apmeklēta viena no konsultācijām. Konsultācija sniedz laiku, kad var koncentrēties tikai pati uz sevi, Jolanta ar pareizajiem jautājumiem uzvedina uz tālākiem jautājumiem, kurus sev uzdodot un arī nonāku pie atbildēm. Viss jau slēpjas mūsos pašos, tikai ir nepieciešams laiks, vēlme un vide, lai ar to nodarbotos, un šīs konsultācijas to sniedz! Iesaku visiem, kas vēlas sevi izzināt vairāk un vienkārši iegūt pozitīvu emociju lādiņu!

Anna Urtāne, RTU Starptautisko ekonomisko sakaru organizēšanas un vadīšanas 4. kursa studente

Karjeras konsultācija pie Jolantas Priedes bija labi strukturēta un ļāva soli pa solim nonākt pie man svarīgākā gan tālāko studiju, gan karjeras izvēlē. Manuprāt lielākā vērtība šādās konsultācijās ir spēja uzdot “īstos” jautājumus, uz kuriem atbildot, rodas izpratne par sev nozīmīgo. Jolanta Priede ir konsultante kas to spēj. Bija liels prieks, ka nepiespiestās atmosfēras un draudzīgo sarunu rezultātā es biju sakārtojusi savas domas, atbildējusi uz daudziem sev svarīgiem jautājumiem, kā arī izveidojusi reālu darbības plānu savu mērķu realizēšanai.

Laura Greiškalne

Karjeras plānošana nav tik vienkārši izplānojama, kā sākumā šķiet. Sniedzot atbalstu brīdī, kad esmu uz studiju grāda iegūšanas un savu lielo karjeras kāpņu izvēles, Jolanta Priede deva padomus un rīkus, kas palīdzēja izprast sevi un to, kā plānot ik lielo soli tuvāk savam karjeras mērķim. Es pateicos J. Priedei par zināšanām, par pieeju kā viņa uztvēra nianses un par īpašo attieksmi, kas deva veiksmīgu rezultātu. Šobrīd es zinu, kas man tālāk jādara, lai sasniegtu karjeras izaugsmi un nākotnē kļūtu par vadītāju.

Megija Krieviņa, studentu pašpārvaldes vadītāja

Šī konsultācija bija kā lieliska iespēja apskatīt sevi no malas, jo sarunas laikā, atbildot uz jautājumiem vai aizpildot kādu mazu testu, pati apjautu, ko daru nepareizi vai arī neapdomāju. Karjeras konsultācijas laikā mēģinot uzskicēt savus tālākos soļus, mērķus mēģināju izvērtēt tā iespējas, gan pozitīvajā, gan negatīvajā ziņā. Pēc sarunas manī rosījās pozitīvas pārdomas ne tikai par konsultāciju, bet arī par maniem tālākajiem plāniem, kā arī interesantais un visai saistošais mājās darbs – līdzsvara daudzstūris.

Arturs Melngailis, RTU, 2.kursa students

Kā lektore Jolanta Priede ir ļoti atsaucīga, pretimnākoša un atbilstoši mūsdienu izglītības sistēmai – ļoti profesionāla. Studējot RTU, nav daudz tādu pasniedzēju, ar kuriem esmu saskāries, kuri māca studentiem ne tikai tās lietas, kas apgūstamas pēc priekšmeta programmas, bet arī sniedz daudz lietderīgu zināšanu, informācijas un pieredzi, kas ir reāli dzīvē vajadzīgs. Ļoti priecē, ka pasniedzēja nekad sistemātiski nelasīja lekcijas vadoties pēc programmas jeb lekcijas plāna, jo vienmēr bija abpusējs dialogs, kā rezultātā daudzas neskaidrās lietas ātrāk kļuva skaidras un saprotamas. Savukārt, brīvā un nepiespiestā atmosfēra lekcijās atvieglo mācību procesu. Un radīt šādus apstākļus kolektīvā var tikai ļoti pieredzējis un kompetents cilvēks.

Inta Brūvere, Rīgas Valda Avotiņa pamatskola-Attīstības centrs, 9.klases skolniece

Paldies J.Priedei par noorganizēto ēnošanu. Man ļoti patika ēnot restorānu “Domini canes”. Pa cik pati vēlos būt pavāre 😉 Uzzināju daudz ko jaunu un bija iespēja nogaršot ēdienus kurus nekad nebiju ēdusi. Ēnošana noteikti man palīdzēs nākotnē. Paldies liels liels!

 

Linda Reidzāne, viesnīcas administratore

Ļoti kreatīva pasniedzēja, pārzina kā ieinteresēt studentus apgūstamajā vielā. Māk noturēt studentu uzmanību līdz pat lekcijas beigām. Īstenībā ļoti patika mazie knifiņi ar animācijām, aktuāliem video par apgūstamo tēmu, kas bija liels pluss pasniedzējai, jo priekšmets nelikās tik garlaicīgs. Patika nepiespiestā sajūta lekciju laikā, jo brīvi varēja aprunāties par jebkuru tēmu.

Anonīmas atsauksmes no studentiem RTU anketēšanas sistēmā:

Jūs esat SUPER pasniedzēja. Kā jau semestra sākumā pati teicāt – garlaicīgu priekšmetu padarījāt par interesantu, liels paldies par to. Daudz ko jauna noteikti esmu uzzinājusi, kā arī ļoti patīk, ka esat viens no retajiem pasniedzējiem ar kuru var parunāties, izteikt viedokli un tas tikts uztverts normāli, kā arī tiks saņemta pretī normāla atbilde. Lieliski mācību materiāli un interesantās mājas lapas/video, tiešām iedod mazo atslodzi no lekcijas un pēc tam var atkal turpināt mācīties!

Pasniedzēja ļoti pozitīva, radoša. Un pat tiem, kam nepadodas statistika, viņa tā paskaidro, ka pašiem gribas mācītiem. Labākā un pozitīvākā persona.

Retā prasme saglabāt nepieciešamo balansu starp saspringto darbu un atpūtas brīžiem. Ir redzams ieguldītais darbs katras nodarbības sagatavošanā un vēlme ieinteresēt studentus savā priekšmetā. Ļoti laba pasniedzēja, labprāt būtu viņai studente visos priekšmetos:)

Liels paldies pasniedzējai par jaukajām nodarbībām! Jūs tiešām bijā burvīga, pozitīva, bija prieks nākt. Varēja just, ka ļoti cenšaties un ka Jums rūp, kādas sekmes un zināšanu līmenis mums būs šī kursa beigšanā!

Ļooti interesanti video materiāli,vienmēr labākās pauzītes un viss tas labākais 🙂

Ļoti laba, pretīmnākoša pasniedzēja!

Paldies par kopā pavadīto laiku, lekcijas bija aizraujošas, interesantas, noderīgas! Pasniedzējas attieksme bija lieliska! Paldies, paldies, paldies!

Pasniedzējai izdevās veidot nodarbībās pozitīvu, radošu un brīvu atmosfēru. Ļoti patika tas, ka pasniedzēja centās tik grūtu priekšmetu kā statistika padarīt par interesantu un saprotamu, saistīja to ar mūsu dzīvi un pasauli. Patika papildus materiāli, kurus rādija lekcijās (lika vairāk aizdomāties par dažādiem procesiem). Liels paldies par tik jauki pavadītu semestru!

Patīk pozitīvā attieksme pret auditoriju, atvērta jautājumiem. Kā arī, patīk, ka lekcijās iespējams arī papildus uzzināt par augstskolā notiekošo.

Tik tiešām pasniedzēja – studentu iedvesma.

Ļoti pozitīva pasniedzēja, uzreiz var saprast, ka cilvēkam patīk tas,ko viņa dara. Lekcijas vienmēr bija labi sagatavotas, ar piemēriem, lai vieglāk būtu saprast. Ļoti radoša pieeja. Vienmēr mēģināja pastāstīt kaut ko tādu, lai ieinteresētu studentus. Bija arī interesanti izpildīt mājas darbus. Turklāt tas, ka tos vajadzēja prezentēt auditorijas priekšā deva to, ka mēs pieradām pie tā un vēlāk pat vairs nebija bail to darīt, kas mums noteikti noderēs ne tikai universitātē, bet vispār dzīvē. Tiešām liels paldies par lekcijām!

Mans šī semestra mīļākais priekšmets, pateicoties pasniedzējas lieliskajam darbam un labajai sevis pasniegšanai

Piesakies konsultācijai

18 thoughts on “Atsauksmes

 1. Konsultācija bija ļoti noderīga, tā man ļāva apkopot domas par to kādā virzienā turpmāk vēlos attīstīties. Kā arī patika tas, ka konsultācija noritēja pozitīvā un nepiespiestā gaisotnē. Konsultācijā sastādītais plāns par turpmāko rīcību tuvākajām laikam priekš manis bija visnoderīgākais, jo tas palīdz iesākt darīt to, ko vienmēr gribas atlikt uz citu reizi.

 2. Es esmu ļoti pateicīga par iespēju, izveidot individuālo karjeras plānu, vairāku iemeslu dēļ.
  Saskatīt citādākas iespējas, kā sasniegt savus mērķus vai iecerēto rezultātu, ir viens no iemesliem un, manuprāt, pats nozīmīgākais. Katram ir savi sapņi, taču nereti to sasniegšanai nepieciešams pārvarēt barjeru, tad, lūk, šāda iespēja ļauj apiet vai pārvarēt šo šķērsli, iepriekš nezināmā, veidā! Reizēm radās sajūta, ka tiek atvērtas acis un sapņu/plānu īstenošana ir tepat izstieptas rokas attālumā.
  Pateicoties J,Priedes harismai, nejutos pratināta ar jautājumiem, bet gan iesaistīta sarunā, kas bija abpusēji interesanta. Ja pat manis teiktais nebija atbilde uz kādu jautājumu, tad man ļāva izteikt savu domu, kas, iespējams, citādāk ļāva izprast manas idejas par savu nākotni.
  Beigās vēlētos minēt iemeslu, kas noteikti nav pēdējais, taču viens no svarīgākajiem, skaidri sniegtā galvenā doma, ka ES pati veidoju SAVU karjeras plānu un neviens cits tajā neiejaucās. Tas ir saprotams tā, ka es savu nākotni veidošu pati un man nav jābalsta tā pēc kāda cita(karjeras konsultanta) plāniem vai jācer, ka kāds cits manā vietā tiks pāri grūtībām, kas sastopamas sapņu piepildīšanā.
  Šī bija vienreizēja iespēja gūt lielisku pieredzi, taču es labprāt vēlētos vēl dažas stundas konsultācijas arī citās jomās, kā, piemēram, darba pārrunu inscenējums.
  Vēlreiz – Liels Paldies 🙂

 3. Konsultācija bija kā ceļojums sevī, jo ikdienas steigā, skrienot pēc materiāliem mērķiem, aizmirstam ieklausīties savās sajūtās un vēlmēs. Jolanta Priede ļoti profesionāli, viegli un viedi ļāva noticēt savam iekšējam spēkam un saprast, ka izvirzītais mērķis ir realizējams. Paldies!

 4. Ir lietas, kuras ar prātu saproti, ka ir jādara, bet teorija un prakse ne vienmēr iet roku rokā. Padomāt par to, kas traucē, ir laiks, bet paraudzīties uz sevi un savu rīcību objektīvi, no malas, pieejot jautājumam racionāli, bez emocijām – ir jau pavisam kas cits. Paldies, Tev, Jolanta – Tev tas tiešām izdevās. Profesionālās un privātās dzīves saskaņošanas iepsējas ir katra paša rokās – esmu ceļā uz šī līdzsvara atgūšanu, pateicoties Tev! Ļoti, ļoti priecājos! Paldies Tev!

 5. Man bija praktisks mērķis, ko vēlējos iegūt no Jolantas konsultācijām – izveidot spēcīgu CV un motivācijas vēstuli, kuru varētu sūtīt uz Erasmus atlasi. Bija viegli strādāt, jo Jolanta uz CV un motivācijas vēstules gatavošanu skatījās ar savu kritisko aci un konkrēti komentēja, ko nepieciešams mainīt. Tas man visvairāk patika – tiešums un konkrētums katrā veicamajā darbībā, kas noveda pie kvalitatīva rezultāta. Jolantas vārdiem: “Ar CV un motivācijas vēstuli varu derēt, ka būsi pirmā sarakstā! Viss, kas palicis uz taviem pleciem ir būt pašpārliecinātai un gatavai Erasmus intervijai!”

 6. Devos pie Jolantas, jo nespēju saprast, vai manis izvēlētā studiju programma, kurā studēju, ir man atbilstoša. Vai atradu atbildi? Noteikti varu teikt, ka jā!
  Karjeras konsultanta uzdevums nav norādīt ar pirkstu, ko man vajadzētu darīt, kur studēt vai kur strādāt, tas visiem ir skaidrs. Komunicējot, es pati atradu atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Komunicējot, es pati sapratu, kas es vēlos būt, ko vēlos darīt. Nodarbībā bijām tikai mēs divas, bez apkārtējiem cilvēkiem, kas mēdz ievirzīt mūsu domas citā virzienā, norādot ko un kā vajag darīt. Nodarbībā bijām mēs – konsultante, kura vedināja mani uz domām, un es- kura pati, ar Jolantas palīdzību, atrada atbildes uz sev interesejošiem jautajumiem.
  Varbūt nekad es nebūtu sapratusi, kas es īsti esmu, kādas ir manas stiprās puses, kuras attīstīt. Parastā ikdienas steigā mums nav laika domāt par to, kas mums patīk, ko mēs gribētu darīt, kā gribētu veidot savu dzīvi. Bet nodarbībā man bija dots laiks, stunda laika, lai, aizverot acis, iztēlotos savu nākotni, iztēloties manu dzīvi, aizmirstot par šķēršļiem, aizmirstot par vārdiem “es to nespēju”.
  Jolanta Priede lauž ierastos stereotipus, vismaz manā galvā, par karjeras konsultantu.
  No šīs nodarbības es ieguvu daudz vairāk nekā biju gaidījusi!
  PALDIES

 7. Akadēmisko darbu aizstāvēšanas treniņā J.Priede deva padomus gan par prezentācijas sagatavošanu, gan par pašu prezentēšanas procesu. Treniņa ietvaros dalībnieki ne vien ieguva teorētisko bāzi, bet arī izmantoja iegūtās zināšanas savu prezentāciju novērtēšanā un analīzē. Ticu, ka treniņā apgūtās prasmes palīdzēs man veiksmīgāk prezentēt sevi un pārliecināt klausītājus par mana akadēmiskā darba unikalitāti un pilnīgumu! Paldies!

 8. Jolanta Priede kā mana diplomdarba vadītāja ne tikai 100% pildīja savus pienākumus, bet arī motivēja un ar savu pozitīvo attieksmi deva man pārliecību par saviem spēkiem. J. Priede sniedza ieteikumus un atsauksmes visos darba izstrādes posmos – sākot ar mērķa un uzdevumu definēšanu līdz gala prezentācijas izstrādei.
  Apmeklējot akadēmisko darbu aizstāvēšanas treniņu, saņēmu vērtīgus komentārus un ieteikumus par manis sagatavoto prezentāciju. Treniņā laikā bija iespēja uzzināt dažādus knifus veiksmīgākai prezentācijas izveidei un pasniegšanai.
  Liels paldies!

 9. Ar Jolantu iepazinos, kad viņa studentiem vadīja Uzņēmējspēju attīstīšanas nodarbības, kurās es arī piedalījos. Ar Jolantu ir viegli sadarboties, viņa ir atvērta un ļoti atsaucīga. Nebaidās aizdot studentiem grāmatas un dalīties ar informāciju, kas viņai ir pieejama. Domāju, ka viņa var atrast kopīgu valodu praktiski ar jebkuru cilvēku, kurš izrāda kaut nelielu interesi. Jolanta ir zinoša savā jomā(ekonomika, bizness, cilvēku vadība, karjeras konsultants) un, kas man sevišķi patīk, ka viņa pati turpina mācīties un attīstīties un nebaidās nezināt. Vēl es esmu ļoti iepriecināta par Jolantas iniciatīvu, šis ir cilvēks, kurš nesēž rokas klepī salicis un gaida, kad tur kaut kas iekritīs, Jolanta uzstāda mērķus un tos sasniedz.
  Vai izvēlēties tieši Jolantu karjeras konsultācijai vai uzņēmuma darbības uzlabošanas konsultācijai? Ja esi atvērts neparastiem risinājumiem un gatavs paskatīties uz savu dzīvi/uzņēmumu citām acīm, šis ir īstais cilvēks! Jolanta ne tikai palīdzēs ar informācija sakārtošanu un iegūšanu, ticu, ka viņa spēs iedvesmot arī tevi ar savu nerimstošo enerģiju un dzīvesprieku!

 10. Par Jolantas piedāvāto trenniņu uzzināju RTU karjeras centra rīkotajā lekcijā. Esmu vairāk kā apmierināta par to, ka izmantoju šo iespēju. Tas bija liels ieguldījums diplomprojekta aizstāvēšanā, daudz vairāk noderīgas informācijas kā pa visiem iepriekšējiem gadiem saistībā ar šo tēmu kopā. Atvērts, pretīmnākošs un profesionāls skolotājs, kurš pat man spēja palīdzēt.

  Liels paldies!!!

 11. J.Priede man ir palīdzējusi sagatavoties diplomdarba aizstāvēšanai. Ejot uz konsultāciju, es biju morāli sagrauta, jo mans darbs bija zemu novērtēts un es vēlējos sagatavoties tā, lai vērtējums netiktu pazemināts vēl vairāk. Taču, J.Priede pirmkārt izanalizēja manas prezentēšanas prasmes, akcentēja lietas, pie kurām jāpiestrādā, pastāstīja kā labāk veidot teikumus, kur ieturēt pauzes, parādīja arī balss vingrinājumus, otrkārt, palīdzēja sagatavoties recenzenta uzdotajiem jautājumiem un treškārt, izlaboja trūkumus manis sagatavotajā prezentācijā, pareizi akcentējot svarīgāko un sniedzot ieteikumus, kā vizuāli padarīt darbu labāk uztveramu. Rezultātā mums kopīgiem spēkiem izdevās pacelt vērtējumu par veselām divām ballēm. Vēlreiz liels paldies!

 12. Konsultācija pie Jolantas Priedes sniedza idejas par iespējamiem virzieniem nākotnē darba jomā. Līdzšinējo darbu atstāju, jo tas vairs nesniedza gandarījumu. Pēc konsultācijas sapratu potenciālos virzienus savai turpmākajai karjerai. Iesaku pieteikties uz šādu konsultāciju cilvēkiem kuriem ir padomā daudz un dažādas idejas attiecībā uz savu karjeru, bet ir grūtibas noteikt kustības virzienu, konsultācija pie Jolantas Priedes palīdzēs atrast šos galvenos virzienu/-us.

 13. Konsultācija bija ļoti noderīga. Gāju, jo biju neziņā kādu studiju virzienu izvēlēties, jo interešu loks diezgan neizteikts. Palīdzēja uzzināt savas vēlmes, ko noteikti negribu mācīties un ko varētu. Veiksmīgi nonācām arī līdz lietām/studiju programmām, kas man varētu patikt un ņēmu to vērā izvēloties studijas. Noteikti iesaku arī citiem.

 14. Devos pie Jolantas ar jau gatavu aicinājumu, bet mērķi atrast izeju no tā vai vienkārši neinteresantajām un bezjēdzīgajām studijām, kas šķita tik neizbēgamas. Būtībā es jutos strupceļā, taču konsultācijā saņēmu pat vairāk nekā biju gaidījusi! Mani iepriecināja tas, cik viegli un motivējoši Jolanta uzņēma manas daudzās ambīcijas, cik ļoti vienkārši viņa visu salika pa plauktiņiem tā, ka viss kļuva skaidrs un viegli izpildāms. Guvu atbildes uz daudziem neskaidriem jautājumiem, ceļa zīmes un lielu motivācijas devu turpmāko studiju izvēlē. Liels paldies par to! 🙂

 15. Pirms konsultācijas man nebija skaidrs, uz kādu virzienu iet studēt. Pateicoties Jolantai Priedei, uzzināju, kuri virzieni man varētu padoties, bet kuri būs galīgi garām :D. Iesaku apmeklēt konsultāciju tiem, kuri vēl nezinu ko mācīties!

 16. Galvenais, ko uzzināju konsultācijā ir tas, ka divas nedēļas pirms jāiesniedz dokumenti augstskolā nav par vēlu pārbaudīt, vai noteiktas profesijas varētu padoties. Ieteica ļoti daudzus variantus, kur tieši es varētu studēt, paplašināja redzes loku par studiju programmām. Ļoti patīkami, ka uztur kontaktu arī pēc konsultācijas un tad atbild uz jautājumiem, kuri ir radušies pēc pārdomām.

 17. Konsultācija pie Jolantas bija patiešām vērtīga un iedvesmojoša. Pēc konsultācijas aizgāju ar smaidu sejā un ar lielāku izpratni par tālākajām karjeras iespējām. Nekad nav par vēlu izzināt savas spējas un atrast īsto ceļu 🙂 Paldies!

 18. Jau pirmā saziņa īsziņās un e-pastos manī radīja pārliecība, ka esmu izvēlējusies īsto cilvēku karjeras konsultācijai. Un tas patiešām arī apstiprinājās. Satiekot Jolantu Priedi, bija sajūta, ka satieku sen neredzētu draudzeni. No pirmā mirkļa jutos brīvi un ērti. Ir viegli ar Jolantu runāt, viņa patiešām klausās, ko tu saki, dzird tevi un ir neviltoti ieinteresēta palīdzēt un dot labāko, ko viņa var iedot. Mūsdienās tā ir reta īpašība.
  Nenoliedzami viņa ir pozitīva, labvēlīga un vienlaicīgi ļoti strukturēti un mērķtiecīgi vada konsultāciju, ļaujot tev pašai atrast atbildes uz jautājumiem. Tas ir efektīgāk nekā ja kāds tev norādītu ar pirkstu, kas ir jādara. Jā, un man patika metodes, ar kādām viņa strādā, ko iesaka, ko lasa, kāds ir viņas skatījums uz dzīvi un notiekošo kopumā.
  Viņa ir cilvēks, ar kuru vienkārši būtu forši iedzert tēju un papļāpāt. Cilvēks, kuru gribas satikt vēl.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s