KARJERAS KONSULTĒŠANA

Aktualitātes

Points of You uzaicinājums_iepazīšanās-page-001Points of You uzaicinājums_sertifikācija-page-001

Atklāj savā dzīvē jaunus skata punktus un iemācies palīdzēt sev un citiem risināt sarežģītus jautājumus vieglā un ēteriskā veidā ar koučinga spēļu rīkiem – Points of You. Piesakies un apmeklē divus unikālus seminārus kopā ar treneriem Povilas Petrauskas un Jolanta Priede.

Sīkākai informācijai zvani: 29193377 vai raksti jolanta@karjeraskonsultants.lv

Nezini, ko draugam, draudzenei, vīram, māsai, brālim, tētim, mammai, kolēģim vai vienkārši labam cilvēkam uzdāvināt? Uzdāvini viņam sarunu ar karjeras konsultanti, kuras laikā dāvanas saņēmējs pēc paša izvēles varēs risināt kādu no personības izpētes vai karjeras plānošanas jautājumiem. Rezultāts: iedvesmots, laimīgāks, mērķtiecīgāks cilvēks.

To apliecina atsauksmes par konsultāciju.

Ir iespēja pieteikties uz individuālu treniņu akadēmisko darbu aizstāvaizstāvēšanas treniņšēšanai. Līdz 2015.gada 30.janvārim īpaša cena.

Kāpēc ir būtiski būt labi sagatavotam aizstāvēšanās procesam un kā tas ietekmē novērtējumu lasi rakstā “Uzstāšanās ir Tava vizītkarte“. Iegūtās zināšanas un uztrenētās prasmes noderēs arī daudzās citās dzīves situācijās. Labas prezentēšanas prasmes ir vienas no pieprasītākajām darba devēju vidū.

Lasi atsauksmēs, kā šādi treniņu vērtē studenti, kuri to ir apmeklējuši.

Aicinu studentus un citus interesentus pieteikties uz “Akadēmisko darbu aizstāvēšanAizstavesanas_trenins-page-001as treniņu“, kas norisināsies 2014.gada 9.decembrī Kalnciema ielā 6 plkst.17.30. Treniņš norisināsies mazā grupā – līdz 10 cilvēkiem. Tiks sniegta informācija par to, kā jāaizstāv akadēmiskie darbi, kādas prasības jāievēro, no kādām kļūdām jāizvairās. Katram treniņa dalībniekam būs iespēja prezentēt kāda sava darba rezultātus. Tiks dota atgriezeniskā saite par prezentācijas kvalitāti: gan slaidiem, gan mutvārdiem.

Pieteikumus lūdzu sūtīt līdz 1.decembrim uz jolanta@karjeraskonsultants.lv. Jautājumu gadījumā lūdzu zvanīt 29193377.

Uzņēmējspēju attīstīšanas nodarbībasStudentiem studiju procesā uzņēmējspēju attīstīšana tikpat kā nenotiek. Uzņēpējspējas pēc Eiropas Komisijas klasifikācijas ir pamatspējas, kas nepieciešamas jebkuram cilvēkam.

Piedāvāju pieteikties bezmaksas 10 nodarbību ciklam uzņēmējspēju attīstīšanai. Pieteikšanās līdz 2.decembrim rakstot uz jolanta@karjeraskonsultants.lv vai zvanot 29193377.

Atbildēt

Required fields are marked *.